100 lat Polski niepodległej

Tradycją naszej szkoły jest wieczornica z okazji święta. W tym roku było szczególnie- uroczysta akademia odbyła się 9 listopada o godzinie 17. Była podniosła atmosfera, ładne recytacje i wspaniała dekoracja. Całość przygotowała p. Aneta Stępniewska.

zdjęcia w galerii

#SuperKoderzy

Jak już informowałem na tej stronie, w naszej szkole trwa realizacja projektu poświęconego nauczaniu dzieci podstaw programowania. Zajęcia prowadzi p. Dorota Paczyńska. Zobacz co się dzieje u naszych młodych programistów.

Woda

Od poniedziałku 8 października uczniowie mogą, w razie potrzeby, kupić sobie wodę. Mała butelka wody niegazowanej kosztuje 0,8 zł. Wodę można nabyć na przerwach w pomieszczeniu na dolnym korytarzu (u Pań sprzataczek).

Od początku luetgo 2017r. w naszej szkole prowadzona jest akcja pod nazwą "Podziel się książką". Inicjatywa polega na tym, że dzieci przynoszą do szkoły książki z którymi mogą się rozstać. Książeczki trafiają na specjalny stolik skąd inne dzieci mogą je wypożyczyć do przeczytania.Jak na razie akcja jest sporym sukcesem-dzieci przyniosły ok 20 książeczek.Stolik w czasie przerw jest autentycznie oblegany przez uczniów.Zatem apelujemu do uczniów i ich rodziców o dalsze wsparcie naszej inicjatywy, przecież takie książeczki są w każdym domu.

Akrusz zaliczeniowy ubiegającego się o kartę rowerową.

Załączniki do pobrania