Informacje

Dwie uczennice naszej  szkoły: Amelia Rutkowska i Roksana Życińska uzyskały wyróżnienia w konkursie na ozdobę wielkanocną. Konkurs organizował Dom Kultury w Iłży, wręczenie wyróżnień nastapi 24 marca około 1330 na iłżeckim rynku. Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w dniu 16 listopada 2017 roku w konkursie recytatorskim "Strofy jesieni", który odbył się w Miejsko Gminnej Bibliotece Publicznej w Iłży. Miło nam poinformować, że liczna grupa naszych uczniów została nagrodzona i wyróżniona.

Jan Gut z klasy V  zajął pierwsze miejsce

Aleksy Michta z klasy V zajął drugie miejsce

Maja Szymczyk z klasy IV zajęła trzecie miejsce

Wyróżnienia uzyskali:

Sandra Kuc z klasy VII i Julia Chuduba z klasy III

Opiekunem uczestników konkursu była p.Teresa Śmigielska.

Od początku luetgo 2017r. w naszej szkole prowadzona jest akcja pod nazwą "Podziel się książką". Inicjatywa polega na tym, że dzieci przynoszą do szkoły książki z którymi mogą się rozstać. Książeczki trafiają na specjalny stolik skąd inne dzieci mogą je wypożyczyć do przeczytania.Jak na razie akcja jest sporym sukcesem-dzieci przyniosły ok 20 książeczek.Stolik w czasie przerw jest autentycznie oblegany przez uczniów.Zatem apelujemu do uczniów i ich rodziców o dalsze wsparcie naszej inicjatywy, przecież takie książeczki są w każdym domu.

Akrusz zaliczeniowy ubiegającego się o kartę rowerową.