Dokumenty szkoły, Ogłoszenia

Witamy na naszej stronie internetowej

Wakacje,w szkole trwa remont.

Informuję niniejszym wszystkich zaintersowanych, że od pierwszego września 2017 uczniowie  obecnej klasy szóstej, staną się uczniami klasy siódmej tutejszej szkoły i w niej będą realizować obowiązek szkolny.

Innowacja w szkole.

Od września 2017r. w naszej szkole będzie nadal realizowana innowacja pedagogiczna pod nazwą "E-learning w szkole podstawowej" Całość działań związanych z projektem wykonamy przy pomocy internetu i platformy edukacyjnej moodle znajdującej się pod adresem pakoslaw.vdl.pl/http/ Zakładamy, że w wyniku projektu nasi uczniowie poprawią swoje wyniki z egzaminów zewnętrznych oraz lepiej będą potrafili korzystać z technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Innowacja została wpisana do rejestru Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Projekt jest realizowany po raz drugi, dostoswany do nowego ustroju szkolnego (pierwszy realizowaliśmy w latach 2014-2017).