Dokumenty szkoły, Ogłoszenia

Witamy na naszej stronie internetowej

Kalendarz roku szkolnego 2018/19

Wyniki konkursu na najładnieszą ozdobę świąteczną

Dom Kultury ogłosił wyniki, miło poinformować, że na liście nagrodzonych są nasi uczniowie.

ZAPROSZENIE

Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie zapraszają wszystkich mieszkańców Pakosławia na przedstawienie jasełkowe, które odbędzie się 19 grudnia 2018r. o godzinie 1700. Po jasełkach tradycyjnie zapraszamy do udziału w kiermaszu ozdób świątecznych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

OGŁOSZENIE

Dyrektor szkoły po zasięgnięciu opinii Rady Rodziców oraz Rady Pedagogicznej ustala dodatkowe dni wolne w roku szkolnym 2018/19 w następujących terminach:

1. 2 listopada 2018 (piatek)

2. 15,16,17 kwietnia 2019 ( Odpowiednio poniedziałek, wtorek, środa. W te dni klasa ósma pisze egzamin, wolne jest dla klas I-VII, zerówka normalnie przychodzi na zajęcia)

3. 29 kwietnia 2019 (poniedziałek)

4. 30 kwietnia 2019 (wtorek)

5.  2 maja 2019 (czwartek)

Innowacja w szkole.

Od września 2017r. w naszej szkole będzie nadal realizowana innowacja pedagogiczna pod nazwą "E-learning w szkole podstawowej" Całość działań związanych z projektem wykonamy przy pomocy internetu i platformy edukacyjnej moodle znajdującej się pod adresem pakoslaw.vdl.pl/http/ Zakładamy, że w wyniku projektu nasi uczniowie poprawią swoje wyniki z egzaminów zewnętrznych oraz lepiej będą potrafili korzystać z technologii informacyjnych i komunikacyjnych. Innowacja została wpisana do rejestru Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Projekt jest realizowany po raz drugi, dostoswany do nowego ustroju szkolnego (pierwszy realizowaliśmy w latach 2014-2017).