Galeria zdjęć


Wyniki konkursu matematycznego "Kangur"

Organizatorzy konkursu właśnie je ogłosili. Można przeczytać u dołu strony po kliknięciu załącznika "wyniki".

 

Witaj majowa jutrzenko...

Jak co roku, uczciliśmy uroczystą akademią rocznicę uchwalenia konstytucji  3 maja. Przedstawienie przygotowali uczniowie klasy czwartej pod opieką wychowawczyni p. Barbary Niewczas.

fotki w galerii

 

 

Piłkarski sukces

Uczniowie naszej szkoły osiagneli znaczący sukces w zwodach w piłce nożnej chłopców. Drużyna w składzie: Brajan Drab,Aleksy Michta, Igor Życiński,Jan Gut, Bartosz Ulbrich, Kacper Wołczyński, Kacper Ogorzałek oraz Jakub Jabłoński zajęła drugie miejsce w Finałach Powiatu Piłki Nożnej Chłopców. Droga do sukcesu wiązała się z udziałem w turnieju gminnym-tu nasi uczniowie byli oczywiście na miejscu pierwszym-wygrali z Seredzicami 5:0, Jasieńcem Iłżeckim 4:2 i zremisowali z drużyną z Iłży 3:3. Kolejny etap turnieju odbył się we czwartek 12 kwietnia, w zawodach międzygminnych chłopcy wygrali ze szkołą z Wierzbicy 3:0 oraz ze szkołą w Skaryszewie-także 3:0. Finały zawodów odbyły się 17 kwietnia w miejscowości Jedlnia-Letnisko. Nasi dzielni piłkarze wygrali ze szkołą z Przytyka 2:1, wygrali ze szkołą z Klwatki 3:0 oraz uzyskali dwa remisy (ze szkołą z gminy Jastrzębia oraz gospodarzami turnieju -oba mecze 1:1). Drużynie i opiekunowi p. Barbarze  Niewczas serdecznie gratulujemy.

Kilka fotek na dole.

 

WYRÓŻNIENIE

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły, Kacper Motyka otrzymał wyróżnienie w VI powiatowym konkursie fotograficznym "Mój powiat w obiektywie"

Kacper startował w kategorii uczniów szkoł podstawowych i gimnazjalnych.

Więcej informacji

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

 

 

 

 

 


 


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załączniki do pobrania